Rozkládací pohovka si dokáže najít místo i u vás doma


červený pokoj, zelená sedačka, kočka

Ne každý má takové štěstí a možnosti, aby měl rozlehlý byt či dům, který disponuje mnoha místnostmi. Faktem je, že mnoho z nás má byt či dům, ve kterém není prostor pro samostatné dětské pokoje, obývák, ložnici, jídelnu i kuchyni zároveň. V těchto případech většinou tvoří jeden pokoj dvojí funkci. Většinou jde dohromady o obývací pokoj přes den a ložnici přes noc.

Ale i když dostatek pokojů pro své potřeby máme, většinou už stejně nezbývá místo pro pokoj pro hosty. A opět stojíme před problémem. Kam hosty uložíme, když u nás návštěva zůstane přes noc?

Všechny situace lze snadno řešit praktickým víceúčelovým nábytkem. Konkrétně mám na mysli pohovku, ale ne jen tak ledajakou, nýbrž tu rozkládací. Rozkládací pohovka zajistí místo pro naše hosty a z obývacího pokoje díky ní snadno vykouzlíte během chvilky ložnici.

červená sedačka, přeplácaný pokoj

Nepohodlnost a obyčejný vzhled jsou dávno minulostí

V dnešní době už dávno nejde o obyčejné a nepohodlné kousky nábytku, ze kterého vás druhý den bolí záda a hlava. Dnešní rozkládací pohovky jsou moderní, kvalitní, praktické a pohodlné, na první pohled k nerozeznání od těch nerozkládacích. Různé varianty a vzhledy umožní začlenit je do jakéhokoli interiéru, vždy si tam najdou své místo.
· Dvoumístné i vícemístné
· S opěrkami či bez operek
· Různé materiály potahu
· Nejrůznější barevné kombinace
· Rohové i klasické

To je jen několik možností z mnoha dalších , ze kterých můžete vybírat tu pravou pro váš dům či byt.
V klidu si rozmyslete, co vše od pohovky očekáváte, dobře si změřte místo pro ni určené a pak už jen v klidu vybírejte. Jistě budete překvapeni, jak dnešní moderní rozkládací sedačky skvěle vypadají a jaké pohodlí nabízí svým uživatelům. V nabídce naleznete mnoho kvalitních produktů za velmi příznivé ceny.

kožená sedačka, stolek, křesla