Sbalte chlapa na pláži

Ať už jste na české pláži, nebo na té zahraniční, vždy a všude platí: Nebojte se, buďte uvolněná a hlavně sebevědomá! Vždyť jste krásná žena, takže se nemáte čeho bát! A víte, co se říká: Kdo se bojí, nesmí do lesa. 🙂 Pojďme se podívat na několik situací, které by vás mohly potkat – a my vám poradíme, co dělat.

námluvy

Situace č. 1: Pochvalte ho!

Procházíte se ve svém hotelovém resortu a nejednou vám do oka padne muž, jehož postava je až snová. Samý sval a šlacha. Toho prostě musíte mít!… A co říct?
„Prosím Vás, hledám posilovnu, ukážete mi, kudy mám jít? Vy to vědět musíte… s takovou postavou.“
Uvidíte, že pobavíte, zaujmete, prostě nahodíte udičku… a na večer máte jistý plán, kdy si možná i vážně za posilujete. 🙂

milenci

Situace č. 2: Krém na opalování nechte doma

Ležíte u bazénu či na pláži a najednou se všimnete, že vedle vás si rozprostřel ručník opravdový fešák. Co teď?
Vyzkoušejte klasiku s opalovacím krémem, ta totiž funguje. Buď se můžete zeptat dotyčného, zdali nějaký nemá, že vy jste si ho zapomněla, nebo jestli nebude tak hodný a nenamaže vám záda… Případně spojte tyto dvě věci dohromady. Uvidíte, že jen u mazání vašich zad nezůstanete.

Situace č. 3: Elegantní pád do víru vášně

Máte vyhlídnutou svou oběť, která se povaluje kousek od vás, ale stále nevíte, jak navázat kontakt?
Vyzkoušejte fintu s rádoby vyvrtnutým kotníkem. Jděte okolo a najednou sebou „švihněte“. Pozor! Musí se jednat o elegantní pád! Jakmile budete na zemi, chytněte se za nožku a začněte lehce sténat. Jelikož muži mají rádi bezmocná stvoření a obvykle se k nim vrhnou jako vosy na bonbon, máte vyhráno. Ledovat budete jistě až do večera, a co vy víte, možná i přes noc, a nejen kotník.

srdce

Situace č. 4: Plavky dolů!

„To je on, srdce mého šampion,“prolétne vám hlavou, když ho spatříte? Na nic nečekejte a jděte na věc. Vyčkejte, až půjde ke stánku pro něco na zub a bude se vracet. Vyrazte proti němu, rozvažte si vrchní díl (či spodní, dle libosti, pokud nosíte plavky v celku, máte toto dilema vyřešené :-)) a nechte ho těsně před ním spadnout na zem. Pak se nevinně usmějte, držte si oběma rukama odkrytou část (části) těla a požádejte ho, zdali vám plavky nepodá. Uvidíte, jak roztaje jako led v čaji, a bude ruka v rukávě a postupem času nejen tam… 🙂

Sbalte chlapa na pláži

Ohodnoťte příspěvek